Náš tým

 

Anna Plecitá
 
Ahoj všichni!

Moje první taneční zkušenost byl kroužek sportovního aerobiku, když mi bylo 5 let. S nástupem do školy jsem nastoupila i do kroužku gymnastiky pod vedením paní Zdeny Volhejnové. V průběhu dalších let jsem vyzkoušela například hip-hop, street dance i další taneční styly. Nejvíce mě však oslovila právě zumba. Tu vyučuji již 6 rokem a nepřestává mě bavit.

S angličtinou jsem také začala už ve školce, doprovázela mě celou základní i střední školu a pak jsem rok studovala anglický jazyk na Jazykové škole Spěváček.
 
Květen 2019 - kurz lektora Zumby Basic 1
Listopad 2019 - certifikát osobního fitness trenéra
Červen 2020 - certifikát o úspěšném složení FCE testu z anglického jazyka
 
povede tyto kroužky: Zumba pro začátečníky a Zumba pro pokročilé
 
Barbora Purnochová
 
Ahoj, jmenuji se Barbora Purnochová a je mi 18. let. Od malička se věnuji tanci a kreslení. Tancuji od 4 let a vyzkoušela jsem spoustu druhů tance, také jsem se deset let věnovala keramice a kreslení. Trénuji třetím rokem a vedla jsem již devět tanečních kroužků. Mám pedagogické minimum, kurz správného stretchingu, zdravotníka zotavovacích akcí a speciálně kurz první pomoci pro děti. V jakékoliv volné chvíli se věnuji malování a ráda dětem předám vše, co jsem se o kreslení a tanci naučila.
 
povede tyto kroužky: 
 
Barbora Šnoblová
 
Ahoj, jmenuji se Bára Šnoblová a už jako malá jsem projevila cit pro umění.

Chodila jsem na dva kroužky výtvarné výchovy a na keramiku. Ovšem nejvíce času jsem strávila s papírem a tužkou v ruce. Kreslení a tvoření mě vždycky naplňovalo a doufám, že bude i Vás.

 

povede tento kroužek: 
 
Kateřina Fabíková
 
„Jmenuji se Kateřina Fabíková. Vystudovala jsem pedagogické lyceum, kde jsem se zaměřovala na speciální pedagogiku. Nyní pokračuji studiem na pedagogické fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem. Dva roky jsem se věnovala józe. Práce s dětmi mě velice baví a Vaše děti si na kroužcích užijí spoustu zábavy.“
 
povede tyto kroužky: 
 
 
 
Patricie Formanová
 
„Ahoj, jmenuji se Páťa a budu Vaše děti učit základy gymnastiky. Já osobně se gymnastice věnuji už 8 let. Dále mě baví tanec. Nejvíce tancuji doma a chodím do kroužku Zumby tady ve Stonožce už 6 let. Stále mě to baví, tak se pojďte bavit s námi.“
 
povede tento kroužek :